آخر فصل از بارسلونا می‌روم – عیال


هافبک بارسلونا اعلام کرد در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهد شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آندرس اینیستا امروز (جمعه) در نشست نیوزی حاضر شد تا درباره آینده اش صحبت کند.
هافبک بارسلونا با چشمان گریان گفت: امسال، آخرین فصل حضورم در بارسلونا خواهد بود. این یک تصمیم بزرگ برای من بود، می دانم که ۲۲ سال حضور در این تیم چه معنایی دارد. برای من بارسلونا بهترین تیم جهان است. می‌دانم مسئولیت پذیری در این تیم به چه معنا است. باشگاه بارسلونا همه چیز به من داد و اکنون پایان کارم در این تیم است. این باشگاه شایسته است تا بهتر از من را داشته باشد. از ۱۲ سالگی در این جا حضور داشتم و در آینده نمی‌توانم از لحاظ جسمانی و فکری در بهترین سطحم باشم. می‌خواستم به نحوی از بارسلونا خداحافظی کنم که خودم را برای این تیم مفید بدانم. به زودی ۳۴ ساله و با تجربه خواهم شد و به همین خاطر تصمیم گرفتم از باشگاه جدا شوم.

اینیستا در ادامه‌ اظهار کرد: امروز روز سختی برای من است چون تمام زندگی‌ام را در این جا گذرانده‌ام و خداحافظی از خانه و زندگی‌ام خیلی سخت و پیچیده است. با این حال طبیعت هر چیزی را درک می‌کنم. می‌خواهم از باشگاه و لاماسیا تشکر کنم چون به عنوان یک گیمکن و انسان بخشی از این گروه بزرگ بودم. از همه هواداران و هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم. شرایط سختی است. از هوادارانی که با من مهربان بودند نیز قدردانی می‌کنم. همچنین از خانواده‌ و خواهر و برادرهایم تشکر می‌کنم.

هافبک بارسلونا در پایان گفت‌: آنها ‌امروز همراه من هستند و ۲۲ سال پیش نیز در کنارم حضور داشتند. هوادارانی که در همه شرایط و در همه لحظات خوب و بد من را همراهی کردند را هرگز فراموش نخواهم کرد. لطف آنها همیشه در قلبم جای خواهد داشت. از همه تشکر می‌کنم چون که حضور کوچک هر یک از شماها باعث شد بهتر شوم.

اینیستا در نشست نیوزی خود درباره تیم بعدی‌اش صحبت نکرد اما به احتمال فراوان مقصد بعدی اش لیگ چین باشد.

بازدید اپلیکیشن 1 , بازدید سایت 1