اختلاف خانوادگی در تهران به قتل ختم شد – عیال


درگیری خانوادگی در حوالی خیابان هرندی تهران حادثه خونینی را رقم زد. تازه دامادی که همراه عروسش به تفریح و گردش رفته بود، به دلیل دیر بازگشتن به خانه از سوی برادران همسرش با ضربات چاقو به قتل رسید. هر دو متهم این پرونده دقایقی پس از این جنایت از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند و به درگیری با دامادشان اعتراف کردند.
اما هنوز متهم اصلی که مقتول را با چاقو هدف قرار داده و باعث قتل او شده است به جرمش اعتراف نکرده است و هر دو متهم در اداره آگاهی تحت بازجویی هستند.

حوالی ساعت ٢:٢۵ بامداد شنبه نیوز وقوع نزاع و درگیری به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل کلانتری ١١۶ مولوی به محل حادثه در خیابان مولوی اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که درگیری بین چند مرد افغان رخ داده که طی آن جوان ٢۶ ساله‌ای در اثر ضربات متعدد به قتل رسیده است. با تایید مرگ این مرد جوان بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

سجاد منافی آذر همراه با تیم جنایی عازم محل حادثه شدند. در همان تحقیقات ابتدایی مشخص شد که دو برادر جوان که یکی از آن‌ها ١٧ ساله است به دنبال مشاجره و درگیری خانوادگی به مرد جوان حمله کرده و او را با چاقو به قتل رسانده‌اند. یکی از متهمان این حادثه که به نظر می‌رسد عامل اصلی این جنایت باشد خیلی زود پس از بازداشت از سوی ماموران به درگیری و زد و خورد اعتراف کرد.

این جوان ١٧ ساله در اظهاراتش به ماموران گفت: «خواهرم بیش از یک سال است که با مقتول نامزد است. اما او در همه این مدت بار‌ها و بار‌ها با خواهرم بیرون می‌رفت و دیروقت هم به خانه باز می‌گشت. در خانواده ما رسم نیست که دختر و پسر تا وقتی نامزد هستند زیاد با هم رفت و آمد داشته باشند.

من و برادرم چندبار این موضوع را به دامادمان گوشزد کردیم. اما او توجهی نمی‌کرد.» این جوان ١٧ ساله درباره شروع و درگیری و جزییات این جنایت هم گفت: «آن‌ها جمعه دوباره باهم بیرون رفتند، ولی خیلی دیر به خانه بازگشتند. من و برادرم هم خیلی عصبانی شدیم و به دامادمان اعتراض کردیم.

اما او هم پرخاشگری کرد و با فریاد جواب ما را داد. من و برادرم هم عصبانی شدیم و با او درگیر شدیم. او چاقو داشت و ما هم برای دفاع از خودمان چاقو به دست گرفتیم. اما ضربه‌ای به او وارد نکردیم. تا این که یکدفعه روی زمین افتاد.».

اما برادر مقتول به عنوان یکی از شاهدان این درگیری خونین در اظهاراتش به پلیس گفته که برادرش با ضربات چاقو این دو به قتل رسیده است. تحقیقات پلیسی نشان می‌دهد که این دو خانواده پیش از این حادثه با هم اختلاف داشته‌اند. جسد مقتول به دستور بازپرس به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در خصوص این حادثه همچنان ادامه دارد.

منبع: فرادید

بازدید اپلیکیشن 8 , بازدید سایت 8