این هفته نیکول کیدمن تماشا کنید – عیال


مجموعه‌ای از آثار نیکول کیدمن این هفته در شبکه نمایش پخش خواهد شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری گیمگران، کلیپ هایی از “نیکول کیدمن” در جدول پخش صحنه گران (مرور آثار) این شبکه قرار گرفته است.

نیکول مری کیدمن گیمگر، تهیه کننده استرالیایی است . زمانی که شاگرد مدرسه ای بود عضو یک گروه تئاتر محلی شد و با تشویق جین کمپیون کارگردان برای اولین بار در کلیپ سینمایی “درختچۀ کریسمس” (۱۹۸۳) حضوری موفق را تجربه کرد. وی حرفه گیمگری خود را در سال ۱۹۸۳ در استرالیا و با کلیپ کریسمس بوش آغاز کرد.

پیشرفت او در سال ۱۹۸۹ با گیم در کلیپ مهیج سکوت قبرستانی و مینی‌سریال تلویزیونی بانکوک هیلتون آغاز شد. اولین حضور او در هالیوود در سال ۱۹۹۰، در کلیپ مسابقه‌ای روزهای تندر بود که در نقش مقابل تام کروز قرار داشت. او در ادامه برای دستیابی به شناخت بیشتر به گیم در نقش‌های اصلی کلیپ‌ پرداخت .
کیدمن دو بار به‌طور متوالی نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین گیمگر نقش اول زن برای گیم کردن در کلیپ “مولن روژ”۲۰۰۱ , و گیم کردن در نقش ویرجینیا وولف، نویسنده ی مشهور، در کلیپ ساعت‌ها (۲۰۰۲) شد،و منتقدین و تماشاگران را شگفت زده کرد و همچنین نامزدی گلدن گلوب هر دو کلیپ را دریافت کرد.و توانست در سال ۲۰۱۰ به واسطه ی گیم خوبش در کلیپ “لانه خرگوش” نامزدی اسکار دیگری را به دست آورد.

در سال ۲۰۱۵، کیدمن پس از سال ها به صحنۀ تئاتر بازگشت و در وست اِند بریتانیا در نمایش “عکس ۵۱” در نقش دانشمند انگلیسی رُزالیند فرانکلین گیم کرد. این تئاتر به کارگردانی مایکل گرندیج به نقش فرانکلین در کشف ساختار دی ان ای می پرداخت. نمایش نقدهای درخشان و کیدمن چندین جایزۀ بهترین گیمگر زن تئاتر را دریافت کردند.

در کلیپ “شیر” ۲۰۱۶، کیدمن در نقش زنی استرالیایی که یک پسر گم شدۀ هندی را به فرزندی می پذیرد، عملکردی تکان دهنده داشت. او برای این نقش آفرینی نامزد دریافت جایزۀ گلدن گلوب و اسکار شد.

کلیپ های ” لانه خرگوش ”، ” پدینگتون ”، ” کوهستان سرد ”، ” زندگی من ”، ” استرالیا ”، ” مترجم ”و” تهاجم ” آثاری هستند که با گیم نیکول کیدمن ، به ترتیب از شنبه ۶ تا جمعه ۱۲ بهمن ، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شوند.

بازدید اپلیکیشن 4 , بازدید سایت 4