بازتاب جهانی جلوگیری از ورود کارلس پویول به برنامه تلویزیونی – عیال


حواشی به وجود آمده برای کارلوس پویول، ستاره سابق بارسلونا در ورد به صدا و سیما بازتاب جهانی پیدا کرد و نیوزگزاری BBC نیز یکی از سرخط های نیوزی خود را به این موضوع اختصاص داده است.

به نقل از BBC، هنگامیکه کارلوس پویول، ستاره سابق باشگاه بارسلونا کارشناسی یکی از دیدارهای جام جهانی را در تلویزیون ایران قبول کرد تصورش را هم نمی کرد که موی بلند برایش دردسرساز شود.

این گیمکن باید در برنامه شبکه ۳ ایران به میزبانی عادل فردوسی پور حاضر می شد. برنامه ای که مخصوص دیدار ایران و اسپانیا در جام جهانی بود. اما بعد از سفر به ایران و رفتن به استودیو شبکه ۳ او را از ورود به صدا و سیما منع کردند.

فردوسی پور ناامیدانه به برنامه آمد و رو به مخاطبان گفت:

باید بدانید که پویول طبق برنامه ریزی امشب باید اینجا حاضر می شد. اما الان در هتل است. من هر کاری می توانستم انجام دادم اما نشد.
گمانه زنی های اولیه حاکی از غیبت او به واسطه پول زیاد دریافتی برای حضور در برنامه بود اما روز بعد داستان دیگری ظهور کرد.

براساس نیوز وب سایت انتخاب، به پویول گفته شد برای اینکه موهای بلندی دارد نمی تواند در برنامه حاضر شود.

این اولین باری نیست که یک گیمکن نمی تواند به واسطه چنین مشکلی در برنامه های تلویزیونی حاضر شود. پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اجازه پیدا نکرد که در تلویزیون حاضر شود.

منبع: طرفداری

بازدید اپلیکیشن 4 , بازدید سایت 4