با عراق و ویتنام و یمن هم گروه شدیم/دست علی دایی ، شانس ایران در جام ملتها! – عیال


به گزارش “ورزش سه”، مراسم قرعه کشی جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ در حال برگزاری است و تیم ایران حریفان خود را در این تورنمنت شناخت.
اسطوره های چند کشور آسیایی روی سن دعوت شدند تا مراسم قرعه کشی را انجام دهند.

علی دایی از ایران با تعریف و تمجید مجریان برنامه به روی سن آمد.
دایی درباره این دوره از رقابت های جام ملتها گفت: ما آخرین بار در سال ۱۹۷۶ قهرمانی آسیا شده ایم اما امیدوار هستم که در رقابت های این دوره هم قهرمانی را به مردم ایران هدیه دهیم.

سپس قرعه کشی با خروج اسامی تیم های سید ۴ آغاز شد.

تیم بحرین به عنوان تیم سید چهار از گروه A مشخص شد.

اردن، فیلیپین، یمن، کره شمالی و ترکمنستان هم تیم های سید چهار در گروه های B تا F خواهند بود.

نوبت به تعیین تیم های سید سوم رسید.

هند نخستین اسمی بود که خارج شد و در گروه اول قرار گرفت.

فلسطین به گروه دوم راه یافت.

قرقیزستان در نخستین حضور آسیایی خود در گروه سوم قرار می گیرد.

ویتنام تیمی است که در سید سوم در گروه D رقابت می کند.

لبنان به عنوان تیم حاضر در سید سه، راهی گروه E رقابت های جام ملتهای آسیا شد.

عمان آخرین تیم سید سه بود که تکلیفش مشخص شد و راهی گروه F شد.

سون جی های، اسطوره فوتبال چین قرعه های سید ۲ را خارج می کند.

تایلند به همراه هند و بحرین در گروه A قرار گرفت.

سومین همگروه تیم های فلسطین و اردن، که از سید دوم است، تیم فوتبال سوریه خواهد بود.

در گروه C تیم چین به همراه قرقیزستان و فیلیپین رقابت می کند.

گروه D که ویتنام و یمن را در خود داشت، عراق را به عنوان تیم سید دو خواهد دید.

قطر در سید دوم، راهی گروه E شد.

ازبکستان هم جایگاه دوم از گروه F را به خود اختصاص داد.

حالا علی دایی باید تیم های سید اول و ابرقدرت های آسیا را از ظرف خارج کند.

دایی در این باره گفت: اگر می خواهید قهرمان شوید، فرقی ندارد به چه تیمی می خورید و باید همه را ببرید.

امارات به عنوان سید اول گروه A معرفی شد.

استرالیا با سوریه، فلسطین و اردن در گروه B همگروه شد.

تیم ملی کره جنوبی در گروه سوم، با چین، قرقیزستان و فیلیپین همگروه شد.

ویتنام، یمن و عراق، در گروه D با تیم ملی ایران به عنوان سرگروه رقابت می کنند.

در گروه E قطر و لبنان و کره شمالی به مصاف عربستان سعودی می روند.

و در گروه آخر هم ژاپن به عنوان سرگروه قرار می گیرد.

گروه A: امارات، تایلند، هند و بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین و اردن

گروه C: کره جنوبی، چین، قرقیزستان و فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام و یمن

گروه E: عربستان سعودی، قطر، لبنان و کره شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان و ترکمنستان

در روز پنجم ژانویه تیم های امارات و بحرین در ورزشگاه بن زاید دیدار افتتاحیه را برگزار می کنند.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 22