ترافیک پرحجم در ۱۱جاده؛ شش جاده هم‌ مسدود است – عیال


رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در آخرین روز تعطیلات نوروزی تشریح کرد و گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه، در مسیر شمال به جنوب محور رشت – قزوین محدوده‌های رودبار، منجیل و لوشان در استان گیلان پرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های مواصلاتی کشور در آخرین روز از تعطیلات نوروزی گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در محور بابلسر- بابل – بهشهر در استان مازندران هستیم و در محور رشت – انزلی در استان گیلان نیز مه‌گرفتگی گزارش شده است.

او درباره وضعیت ترافیکی نیز گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه، در مسیر شمال به جنوب محور رشت – قزوین محدوده‌های رودبار، منجیل و لوشان در استان گیلان، طول هر دو مسیر رفت – برگشت آزادراه های تهران – کرج و کرج – قزوین، آزادراه ملک آباد – مشهد و محورهای قوچان – مشهد و تربت حیدریه – مشهد در استان خراسان رضوی و محورهای سلفچگان به قم و آزادراه تهران – قم در استان قم پرحجم است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رحمانی در پایان گفت: محور اولنگ – شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین – شمشک در استان‌های تهران و البرز و محور فرعی گنجنامه – تویسرکان در استان همدان مسدود هستند. همچنین محور دره شهر – پل‌دختر محدوده واریانات چشمه شیرین واقع در استان ایلام به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین آن جاده قدیم چشمه شیرین است. محور شوش – فتح المبین در استان خوزستان نیز به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و کمربندی آذرشهر به پل غله زار در آذربایجان شرقی هم به علت سیلابی شدن رودخانه و شکستن پایه‌های پل مسدود شده است و مسیر جایگزین آن از داخل شهر آذر شهر است.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 6