تهدید کارکنان شهرداری شیراز با سرنگ آلوده به ایدز – عیال


رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی شهرداری شیراز گفت: یکی از معتادان متجاهر در این شهر با چاقو به مامور این اداره که در حین انجام وظیفه بود حمله و وی را زخمی کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، یوسف آفرینی افزود: در این حادثه که شامگاه دوشنبه (نهم بهمن ۹۷) رخ داد معتاد مهاجم پس از مجروح کردن این مامور اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی شهرداری شیراز، متواری شد. پس از مجروح شدن این مامور شهرداری، همکاران او بی درنگ اقدامات اولیه بهداشتی و ضد عفونی را برای جلوگیری از آلوده شدن این کارمند شهرداری به ویروس ایدز و هپاتیت انجام داده و او را به یکی از مراکز درمانی شیراز منتقل کردند.

به گفته آفرینی، به طور میانگین ۲ بار در ماه از اینگونه حمله ها از سوی معتادان متجاهر به کارکنان شهرداری شیراز صورت می گیرد و در هفته‌های گذشته نیز یکی از این معتادان با شکستن پایپ (تجهیزات شیشه ای مصرف مواد مخدر) و با استفاده از آن به صورت یکی از کارکنان شهرداری حمله و وی را زخمی کرد. در بعضی موارد نیز معتادان مبتلا به ایدز، کارکنان شهرداری را با سرنگ‌های آلوده به ویروس اچ.آی.وی، تهدید می کنند.

بازدید اپلیکیشن 88 , بازدید سایت 18