جزییات تازه از ماجرای تصادف اتوبوس با تانکر نفت – عیال


مایه حسرت و اندوه تحریریه هفت صبج است که مجبوریم امروز هم یک نیوز تلخ را دنبال کنیم. حتما تا الان خودتان با نیوز شده‌اید که ساعت یک بامداد دیشب بر اثر تصادف یک اتوبوس با تانکر حامل سوخت در محور کرمان ۲۰نفر از هموطنمان فوت کردند و ۲۷ نفر مصدوم شدند.

سازمان پزشکی قانونی کشور می‌گوید اجساد حادثه برخورد اتوبوس با کامیون حامل سوخت به اصفهان منتقل می‌شود و برای این کار آمبولانس‌های پزشکی قانونی استان اصفهان به محل اعزام شده‌اند. قرار است پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی، مرحله شناسایی و اعلام هویت آنها انجام می‌گیرد و از خانواده‌ها جهت شناسایی و یا تطابق DNA جهت شناسایی استفاده خواهد شد.

این در حالی است که رئیس مرکز اورژانس کاشان گفته این حادثه در پی احتمال خواب آلودگی راننده اتوبوس و برخورد با تانکر سوخت حامل گازوئیل صورت گرفته است.

به گفته حسین ریاحی ساعت حدود یک بامداد روز سه شنبه در آزاد راه کاشان _ نطنز حادثه مرگباری جان ۲۰ نفر را گرفت. ریاحی با اشاره به ترافیک به وجود آمده بر اثر این تصادف گفت: نیروهای امدادی کاشان به وسیله سه دستگاه اتوبوس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مصدومین را به بیمارستان های کاشان و بادرود انتقال دادند.

او مسیر اتوبوس را از تهران به طرف کرمان اعلام کرد و افزود: اتوبوس متعلق به تعاونی ۷ است. رئیس اورژانس کاشان تاکید کرد: در این حادثه دلخراش اتوبوس از پشت به تانکر حامل سوخت برخورد کرده و در لاین مخالف واژگون می شود.

رضا حاجی آقاجانی رئیس اداره راهداری نطنز هم گفته: با توجه به فوت راننده اتوبوس و نامشخص بودن نحوه برخورد و چگونگی حادثه، فعلا علت حادثه نامعلوم است و تحقیقات از راننده تریلر که زنده مانده است برای مشخص شدن موضوع ادامه دارد و بعد از کارشناسی صحنه حادثه علت آن مشخص خواهد شد.

به گفته حاجی آقاجانی به علت وخامت حادثه و سوختگی اجساد تا این لحظه هویت هیچ جسدی شناسایی نشده است و نهادهای مرتبط با این موضوع در حال بررسی هویت اجساد هستند.

بازدید اپلیکیشن 203 , بازدید سایت 2