حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌های حزب دمکرات کردستان – عیال


در حالی که سپاه پاسداران امروز مقر حزب دمکرات کردستان ایران، جناح حدک در کوی سنجق عراق را مورد حملات موشکی قرار داده، عراقی‌ها هم می‌گویند مورد هدف قرار گرفته‌اند.

به گزارش رجانیوز بدلیل نزدیکی مقرهای حزب دمکرات کردستان ایران(حدکا) وحزب دمکرات کردستان(حدک) هر دو حزب اعلام کردند مورد هدف قرار گرفته اند. حزب دمکرات کردستان اکنون به کشته شدن ۲تن از اعضای خود اعتراف کرده است

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، این شلیک‌ها پدافندی نبوده و پایگاه موشکی سپاه پاسداران در شمال غرب مواضع گروهک‌های تروریستی را هدف قرار داده‌اند. دفتر سیاسی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان واقع در شمال عراق هدف موشک‌های زمین‌به زمین ایران قرار گرفت. به‌نظر می‌رسد که موشک‌ها با دقت به اهداف خود اصابت کرده‌اند.

این گروهک با صدور بیانیه‌ای گفته که نمی‌داند حمله هوایی بوده یا موشکی، اما تایید کرده‌اند که ۹ تن از اعضای این گروهک به هلاکت رسیده و ۳۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند. با توجه به همه شواهد و قرائن، پس از نفوذها، ترورها و خوش‌خدمتی‌های حدکا به دشمنان ایران، فرماندهی ایران تصمیم به هدف قرار دادن مرکز و دفتر اصلی این گروهک در شمال عراق گرفته باشد. این حمله این بازه زمانی بسیار مهم و قابل تامل است.

شبکه کردستان ۲۴ وابسته به مسرور بارزانی اعلام کرد:
مصطفی مولودی دبیر کل حزب دمکرات کردستان (حدک) نیز در بین زخمی شدگان می باشد.

بازدید اپلیکیشن 14 , بازدید سایت 14