دردسرهای جدید در راه تاکسی‌های اینترنتی ؟ – عیال


عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: وزارت کشور با تقدیم لایحه‌ای به هیات دولت خواستار محدودیت در فعالیت سرویس‌های حمل و نقل آنلاین از جمله اسنپ و تپسی شده است. این لایحه در کمیسیون امور زیربنایی دولت امروز عصر بررسی می‌شود و آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای مخالفت با این لایحه در این جلسه شرکت می‌کند.

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: وزارت کشور با تقدیم لایحه‌ای به هیات دولت خواستار محدودیت در فعالیت سرویس‌های حمل و نقل آنلاین از جمله اسنپ و تپسی شده است.

به گزارش سایت رسمی نمایشگاه الکامپ، امیر ناظمی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ با اشاره به لایحه جدیدی که وزارت کشور به هیات دولت درباره سرویس‌های حمل و نقل آنلاین تقدیم کرده است گفت: وزارت کشور با تقدیم لایحه‌ای به هیات دولت خواستار محدودیت در فعالیت سرویس‌های حمل و نقل آنلاین از جمله اسنپ و تپسی شده است.

به گفته ناظمی، این لایحه در کمیسیون امور زیربنایی دولت امروز عصر بررسی می‌شود و آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای مخالفت با این لایحه در این جلسه شرکت می‌کند.

بازدید اپلیکیشن 15 , بازدید سایت 15