در چمدان دلار می‌دادیم! – عیال


بهروز رهبری‌فرد در گفت‌وگویی مدعی شده بود: «ما در استیل‌آذین داور را می‌خریدیم. داور از ما ۱۰۰ میلیون در هتل استقلال پول به دلار گرفت که ما بازنده نشویم اما ما باختیم.»

هرچند این اتفاق واکنش‌های فراوانی را در فضای مجازی به همراه داشت اما هیچ واکنشی از سوی گیمکنان یا داوران دیدار استیل آذین و سپاهان نوین در پی نداشت. روزنامه «قانون» سراغ گیمکنان و داوران آن دیدار رفته تا ماجرا را از زبان آن‌ها بشنود.

بدون شک عجیب‌ترین اظهارنظر را ابراهیم اسدی انجام داده، هافبک آن روزهای استیل آذین در این باره گفته است: «این مسائل در همان زمان که سال اول استیل آذین بود، مطرح شد، صحبت های رهبری فرد درست است. هرچند که جلوی چشم ما این کار را نمی کردند اما بعدها می شنیدیم که با داوران هماهنگ کرده اند یا برای مثال یک کیف سامسونت پر از پول به تیم حریف داده اند. اینکه چقدر پول به داور داده اند و صحبت هایی از این دست را که اطلاع ندارم اما همانطور که گفتم در گیم مقابل شهرداری بندرعباس پیش از گیم و در هتل به ما گفتند این گیم را راحت انجام بدهید، ما کیف سامسونت آوردیم و پول دادیم و قرار است این گیم به نفع ما تمام شود».

منبع: قانون

بازدید اپلیکیشن 5 , بازدید سایت 5