سفر معاون وزیر دفاع به آنکارا – عیال


جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ترکیه و معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران بر تقویت و توسعه همکاری‌های دفاعی میان تهران- آنکارا تأکید کردند.

در جریان این دیدار که در محل ستاد مشترک ارتش ترکیه صورت گرفت، امیر سرتیپ دوم محمد احدی معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و ارتشبد امید دوندار جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ترکیه بر تقویت و توسعه همکاری‌های دفاعی فی مابین و حفظ تمایت ارضی و احترام به حاکمیت ملی کشور‌ها در منطقه تأکید کردند.

به گزارش تسنیم،در این دیدار طرفین ضمن گفت‌وگو پیرامون همکاری‌های دو جانبه و تحولات منطقه ای، همکاری‌های دفاعی و نظامی میان دو کشور را موجب تقویت مناسبات دو جانبه و در راستای حفظ ثبات، صلح و امنیت در منطقه ارزیابی کردند.

معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که بنا به دعوت شوای آلپای معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ترکیه به آنکارا سفر کرده است، با معاون وزیر دفاع ترکیه ملاقات و پیرامون موضوعات مورد علاقه گفت و گو و تبادل نظر کرد.

در این دیدار سرتیپ دوم محمد احدی دعوتنامه امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران را به نورالدین جانیکلی وزیر دفاع ترکیه برای سفر رسمی به تهران تسلیم وی کرد.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 10