شکست در امارات با کلکسیون اشتباهات خط دفاعی – عیال


تیم های پرسپولیس و الجزیره امارات در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند.نیمه اول این دیدار درگیرانه آغاز شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و گیمکنان همدیگر را با خطا متوقف می کردند. دقیقه ۱۱ ضربه ایستگاهی گیمکن الجزیره با شیرجه و مشت بیرانوند دفع شد. دقیقه ۱۲ ارسال خطرناک گیمکن الجزیره در دهانه دروازه پیش از اینکه به علی مبخوت برسد را بیرانوند با واکنشی به موقع دفع کرد تا دروازه تیمش را بسته نگه دارد. پس از اینکه الجزیره دو موقعیت خطرناک را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد، گیم متعادل شد و توپ در میانه میدان در جریان بود. گیمکنان پرسپولیس بسیار پر اشتباه بودند و توپ های زیادی را از دست می دادند تا خطری دروازه الجزیره امارات را تهدید نکند. دقیقه ۲۴ روی حرکت پا به توپ خوب احمدزاده و پاس کوتاهش، علی علیپور پشت محوطه جریمه الجزیره صاحب توپ شد که با شوت این گیمکن توپ به مدافع الجزیره برخورد کرد و دفع شد. پس از این موقعیت باز هم گیم متعادل شد و موقعیتی مهمی روی دروازه ها ایجاد نشد.

دو تیم گیم محطاتانه ای را در پیش گرفته بودند و بی گدار به آب نمی زدند تا دروازه شان باز شود. دقیقه ۳۷ کرنر ارسالی احمد نوراللهی در دهانه دروازه برای گیمکنان این تیم فرستاده شد که مدافع الجزیره زودتر از سرخپوشان توپ را دفع کرد تا دروازه تیمش بسته بماند. پرسپولیسی ها اولین موقعیت جدی خود را در نیمه اول به گل تبدیل کردند. دقیقه ۴۱ توپ ارسالی وحید امیری از جناح چپ در دهانه دروازه الجزیره به علی علیپور رسید که این گیمکن با ضربه سری دقیق توپ را درون دروازه علی خصیف قرار داد. در ادامه گیم دیگر اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول این دیدار با تک گل علی علیپور به سود پرسپولیس به پایان برسد.

پرسپولیسی ها گیم را هجومی تر آغاز کردند در نیمه دوم و الجزیره را تحت فشار قرار دادند، اما اولین موقعیت نیمه دوم را الجزیره به دست آورد. دقیقه ۴۹ رومارینیو از پشت محوطه جریمه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که علیرضا بیرانوند به راحتی توپ را در آغوش گرفت. دقیقه ۵۱ روی تعلل شجاع خلیل زاده، حشمی توپ را از او ربود و علی مبخوت را صاحب توپ کرد که شوت این گیمکن از پشت محوطه جریمه درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت. پس از گل تساوی الجزیره گیم متعادل شد و پرسپولیسی ها توپ را در میانه میدان در اختیار داشتند و با پاسکاری های پیاپی الجزیره را تحت فشار قرار می دادند. دققه ۶۳ کرنر ارسالی احمد نوراللهی به سیامک نعمتی رسید که با ضربه سر آرام این گیمکن توپ از کنار دروازه الجزیره عبور کرد. طبق روال تمام دقایق این دیدار پس از هر موقعیت گیم دوباره متعادل شد و نیوزی حملات پیاپی نبود.

پس از ورود گادوین منشا به درون زمین، این مهاجم نیجریه ای جریان گیم را عوض کرد و با جنگندگی خوبش موفق شد گیمکنان حریف را تحت فشار قرار دهد. برخلاف جریان گیم تیم الجزیره موفق شد به راحتی دروازه پرسپولیس را باز کند. دقیقه ۷۶ روی پاس در عمق علی مبخوت، رومارینیو با علیرضا بیرانوند تک به تک شد و با راحتی توپ را درون دروازه پرسپولیس قرار دهد. این پایان کار نبود و دقیقه ۸۳ داور خطای هند گیمکن الجزیره را اعلام کرد و نقطه پنالتی را نشان داد که خصیف پنالتی منشا را دفع کرد، اما داور اعلام تکرار ضربه را کرد. برای بار دوم منشا به راحتی خلاف جهت حرکت خصیف توپ را درون دروازه قرار داد. کمال کامیابی نیا به دلیل مصدومیت شدید از زمین مسابقه بیرون رفت. دقیقه ۹۵ ضربه ایستگاهی الجزیره با ارسال این گیمکن همراه شد و خلیفه مبارک با ضربه سر به راحتی دروازه پرسپولیس را باز کرد. پس از این گل داور سوت را زد تا پرسپولیس در این دیدار مغلوب شود.

بازدید اپلیکیشن 4 , بازدید سایت 4