شیرین‌ زبانی اهالی توییتر برای گیم امشب؛ من می‌گم صعود می‌کنیم – عیال


از دو سه روز پیش در توئیتر موجی منتشر شده که در آن کاربران با عنوان «من به عنوان کسی که…» به طنز نوشتند چرا معتقدند ایران، پرتغال را شکست می دهد. گلچینی از این توئیت ها را بخوانید شاید برای ثانیه ای تلخی این روزها را فراموش کنید

*من به عنوان کسی که پژمان جمشیدی و علیرضا منصوریان و حمید درخشان رو از نزدیک دیده، محمد پنجعلی به مدرسه‌شون اومده و مغازه‌ی علی دایی هم سال‌های سال سر کوچه‌شون بوده می‌گم که از این گروه صعود می‌کنیم.

* من به عنوان کسی که برادرش در مجلس عروسی مجتبی محرمی حضور داشته، می‌گم صعود می‌کنیم.

* من به عنوان کسی که یه بار علی کریمی رو تو حافظیه شیراز دیده و خواسته ازش امضا بگیره اما تا از تو کیفش خودکار پیدا کرده گمش کرده بین جمعیت میگم که گیم با پرتغال رو میبریم!

* من به عنوان کسی که نیما نکیسا اومد عروسی دخترخاله‌ش میگم که از این گروه صعود میکنیم.

* من به عنوان هم‌کلاسی پسرعمه‌ی هادی طباطبایی میگم که می‌بریم و صعود می‌کنیم.

* من بعنوان کسی که پخش مستقیم گیم پله در فینال جام جهانی رو از تلویزیون ایران دیده می‌گم صعود می‌کنیم… تازه هیچی از کلانی و جباری نمی‌گم که میومدن مدرسه ما با مدیر و ناظم مدرسه تو حیاط گل کوچیک گیم می‌کردن.

* من به عنوان کسی که حمید درخشان و با زن و بچه‌اش تو مطب دکتر دیده، قلعه‌نویی رو تو داروخانه دیده و عابدزاده هم سر کوچه‌شون مغازه عکاسی داره می‌گم که صعود می‌کنیم.

* من به عنوان کسی که از فوتبال هیچ نمیدونم و هیچ فوتبالیستی رو از نزدیک ندیدم و نمیشناسم و لگد به گربه هم نزدم، ایمان دارم که تیم ملی کشورم به دور بعد صعود میکند.

* من به عنوان کسی که شونزده سال پیش گیم ایران ایرلند رفتم ورزشگاه آزادی و اینقدر نااُمید بودم که همون نیمه اول استادیوم رو ترک کردم و گل یحیی گل‌محمدی رو هم ندیدم، میگم که به برد ایران در برابر پرتغال واقعا امیدوارم.

* من به عنوان کسی که می‌خواست علی دایی بشه اما همون علی عالی موند و هیچی نشد میگم پرتغالو می‌زنیم و صعود می‌کنیم و جشن می‌گیریم و از خوشی آخرش می‌میریم دست‌جمعی!

* من که البته دستاوردی ندارم در زندگانی اما به عنوان کسی که باباش با علی دایی عکس یادگاری داره امیدوارم به صعود ایران.

* من به عنوان کسی که یه بار عادل فردوسی پور تو دانشگاه شریف ماشین زانتیای نوک مدادیش رو ترمز کرد تا من از خیابون رد شم می گم که صعود میکنیم.

* من هم به عنوان کسی که سابقه‌ی پنج سال حضور در مدرسه‌ی فوتبال، حضور در مسابقات استانی نونهالان و دادن پنالتی به تیم حریف و چند قهرمانی جام جهانی در مستر لیگ pes رو در کارنامه داره میگم پرتغال رو می‌بریم و صعود می‌کنیم.

* من به عنوان کسی که یه بار تو باشگاه با یه گیمکن لیگ آزادگان دست دادم و بعدش فهمیدم خواننده بوده میگم ایران صعود میکنه!

* من به عنوان کسی که در تاخت زدن کارت فوتبالی در سن ۱۴ سالگی در یک حرکت علی دایی نعیم سعداوی و مهرداد میناوند رو باهم برگردوندم و برنده شدم و یک بار هم علی منصوریان رو در ترافیک دیدم، میگم که احتمال داره صعود کنیم.

* من به عنوان یه کسی که یه بار رفتم خونه پدرزن مهدی مهدوی‌کیا تا با مهدوی‌کیا مصاحبه کنم اما اونقدر لفتش دادند تا وقت تموم شد و می‌خواست بره سر تمرین و مصاحبه کنسل شد، می‌گم صعود می‌کنیم.

* من به عنوان یه کسی که خداداد عزیزی وقتی بچه بوده توپ‌جمع‌کنِ فوتبالِ پسرخاله‌م‌اینا بوده می‌گم صعود می‌کنیم.

بازدید اپلیکیشن 2 , بازدید سایت 2