صعود برزیل به عنوان صدرنشین گروه – عیال


تیم‌های ملی فوتبال صربستان و برزیل از ساعت ۲۲:۳۰ امشب (چهارشنبه) در آخرین گیم خود از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در در ورزشگاه اسپارتاک مسکو مقابل هم صف‌آرایی کردند. این گیم را که علیرضا فغانی از ایران سوت می‌زد، با برتری ۲ بر صفر شاگردان تیته همراه شد.

به گزارش تسنیم، گل اول این گیم را پائولینیو در دقیقه ۳۶ روی پاس فیلیپه کوتینیو به ثمر رساند و تیاگو سیلوا در دقیقه ۶۸ روی ارسال کرنر نیمار با ضربه سر دروازه صربستان را برای بار دوم باز کرد. مصدومیت مارسلو از دیگر اتفاق مهم این گیم بود که در دقیقه ۱۰ جای خود را به فیلیپه لوئیز داد.

با این نتیجه، برزیل ۷ امتیازی شد و به عنوان صدرنشین گروه E راهی مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها شد، جایی که باید با مکزیک دیدار کند.

علیرضا فغانی در این دیدار به آدام لیائیچ (۳۳)، نمانیا ماتیچ (۴۸) و الکساندر میتروویچ (۷۱) از صربستان کارت زرد نشان داد. داور بین‌المللی کشورمان در این دیدار قضاوت نسبتاً بی‌دردسری را تجربه کرد.

پی‌یر لوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) از نزدیک این گیم را دید. همچنین طبق برنامه قرار بود جانی اینفانتینو رئیس فیفا، شیخ‌سلمان بن‌ابراهیم آل‌خلیفه رئیس AFC به همراه اسطوره‌هایی همچون ایکر کاسیاس، ساموئل اتوئو، دیه‌گو فورلان و نمانیا ویدیچ این گیم را از نزدیک ببینند.

در این گیم ۴۴۱۹۰ نفر از این گیم دیدن کردند.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 10