صعود حماسی پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا – عیال


دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با حضور هواداران پرتعداد تیم سرخپوشان ایران در حال برگزاری است.

به گزارش نیوزنگار مهر، دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که این دیدار با برتری ۳ بر یک پرسپولیس به پایان رسید. کریم بوضیاف(۳۳) برای الدحیل گل زد.

* گیم با حملات پرسپولیس انجام شد و گیمکنان این تیم با حمایت هواداران پرتعداد خود به دنبال رسیدن به دروازه تیم مهمان بودند اما تا دقیقه ۷ نتوانست خطر جدی را روی دروازه ایجاد کنند.

* دقیقه ۸ : نخستین فرصت جدی برای پرسپولیس ایجاد شد اما فرار منشا در آخرین لحظات با خروج دروازه بان الدحیل ناکام ماند.

* در دقیقه ۱۸ بشار رسن سانتر خطرناکی را روی دروازه الدحیل ارسال کرد که توسط گیمکنان حریف به کرنر فرستاده شد.

* دقیقه ۲۱ : جونیور با عبور از دو گیمکن پرسپولیس از درون محوطه جریمه شوتی را راهی دروازه پرسپولیس کرد که بیرانوند این ضربه را مهار کرد.

* دقیقه ۲۲ : گادوین منشا با شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه الدحیل را هدف قرار داد که ضربه محکم این گیمکن پس از برخورد با دست دروازه بان حریف به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

* دقیقه ۲۷: جونیور در یک ضد حمله خطرناک از مدافعان پرسپولیس عبور کرد که محمد انصاری پشت محوطه جریمه این گیمکن را با خطا متوقف کرد و با کارت زرد جریمه شد. قبل از او هم کمال کامیابی نیا کارت زرد گرفته بود.

* دقیقه ۳۳: یک ضربه ایستگاهی از جناح راست برای الدحیل به دست آمد که این ضربه در یک رفت و برگشت به بدن کریم بوضیاف برخورد کرد و وارد دروازه سرخپوشان شد تا کار شاگردان برانکو برای ادامه گیم سخت شود.

* دقیقه ۴۵: سرخپوشان بعد از دریافت گل تلاش زیادی کرد تا به دروازه حریف نزدیک شود اما کم تعداد بودن این تیم در خط حمله اجازه ایجاد خطر را نداد و در نهایت نیمه اول با برتری یک بر صفر الدحیل به پایان رسید.

* دقیقه ۴۸: شجاع خلیل زاده به دنبال خطایی که روی گیمکن حریف انجام داد کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه ۵۷: بهترین موقعیت پرسپولیس در نیمه دوم برای بشار رسن پیش آمد اما ضربه او را دروازه بان حریف به کرنر فرستاد. این ضربه در رفت و برگشت به سیدجلال حسینی رسید که ضربه آرام و دقیق او به گل تبدیل شد.

* دقیقه ۶۷: به دنبال مصدومیت حسین ماهینی برانکو او را از زمین بیرون کشید و شایان مصلح را به زمین فرستاد.

* دقیقه ۷۶: پاس عالی منشا برای علیپور این گیمکن را در موقعیت حمله قرار داد و حرکت عالی مهاجم سرخپوشان مدافع حریف را جا گذاشت و پاس رو به جلوی او توسط مدافع الدحیل به گل دوم تبدیل شد.

* دقیقه ۷۸: فرار منشا با اشتباه مدافعان الدحیل همراه شد تا این گیمکن با دریبل کردن دروازه بان الدحیل سومین گل سرخپوشان را به ثمر برساند.

* دقیقه ۸۵: علی علیپور به خاطر جلوگیری از ضد حمله تیم الدحیل کارت زرد گرفت. دو دقیقه بعد آدم همتی به جای بشار رسن وارد زمین شد.

* دقیقه ۹۰: امید عالیشاه در ضد حمله وارد محوطه جریمه حریف شد و در حالی که می توانست به هم تیمی هایش پاس بدهد شوتی را به سمت دروازه حریف زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 9