عجیب اما واقعی؛کی‌روش گزینه تراکتورسازی – عیال


کار کی‌روش به خاطر بحران ارزی با تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال گره خورده است! جالب اینکه برای آماده‌سازی اذهان در رسانه‌ها نیوزی مبنی‌بر جایگزینی ناخدای کشتی فوتبال ایران به دفعات نوشته و خوانده می‌شود و این یعنی شاید کار کی‌روش و تیم ملی ایران بعد از هفت سال به پایان رسیده و همین مساله باعث شده مدیران تراکتورسازی به جذب او فکر کنند.خصوصا اینکه زنوزی رابطه بسیار نزدیکی با مربی پرتغالی دارد!

نیوزآنلاین از قول فرهیختگان نوشته است که جذب شجاعی،دژاگه و حاج صفی،گرفتن عکس یادگاری با سردار آزمون و البته مذاکره با کارلوس کی روش می تواند این پازل تاکتیکی را تکمیل کند.جالب اینجاست که این نیوز فقط در حد یک طرح نیست و ظاهرا صحبت‌هایی هم ردوبدل شده است!

دعواهای کی‌روش و اسدی ماه‌ها نقل محافل فوتبال ایران و در راس نیوز بود. هیچ‌کدام از طرفین حاضر نبودند از مواضع خود کوتاه بیایند و درنهایت نیز کار به برکناری اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال کشید. حالا کی‌روش گزینه سرمربیگری تیمی است که دشمن سابقش مدیرعامل آنجاست و شاید تنها عاملی که زنوزی و کی روش را به توافق نرساند، همین موضوع باشد و بس.

با این حال باید باز هم صبر کرد، شاید زنوزی رمز آشتی و اتحاد طرفین که درنهایت به موفقیت تراکتورسازی منجر خواهد شد را بهتر از هرکس دیگری به‌خصوص در فدراسیون فوتبال بداند!

اتفاقی که اگر رخ دهد بی تردید بمب نیوزی فوتبال ایران در سال جاری خواهد بود.

بازدید اپلیکیشن 16 , بازدید سایت 16