فسخ قرارداد استوکس با تراکتورسازی – عیال


آنتونی استوکس یکی از چهره های نیوزساز فوتبال ایران طی روزهای گذشته بوده است؛ مهاجم ایرلندی که در ابتدای فصل با سابقه خوب یکی از قراردادهای گران قیمت فوتبال ایران را با تراکتورسازی امضا کرد و پیراهن این تیم را پوشید، توانست گیم های خوبی نیز انجام دهد و تا اینجای فصل ۸ گل به ثمر رساند.

استوکس اما بعد از گیم تراکتورسازی و ذوب آهن که با برد ۴ بر یک شاگردان محمد تقوی همراه بود، برای مرخصی از ایران رفت و با تاخیر چند روزه برگشت. تاخیر او در ورود به ایران حاشیه های زیادی ایجاد کرد و حتی با وجود برگشتن قبل از گیم با پرسپولیس نام او در فهرست ۱۸ نفره تراکتور قرار نگرفت.

در این باره روز گذشته جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی با حضور برخی مسئولان و خود استوکس برای رسیدگی به وضعیت این گیمکن برگزار شد و در نهایت دوطرف برای قطع همکاری بر سر بعضی مسائل توافق کردند اما هنوز مواردی باقی مانده است. بعد از انجام صحبت های طولانی سرانجام مهاجم ایرلندی که یکی از امیدهای آقای گلی در لیگ هجدهم محسوب می شد بامداد امروز از ایران رفت. استوکس که به تازگی پدر و خواهرش را هم در ایران دیده بود، بامداد امروز همراه با آنها تبریز را به مقصد استانبول ترک کرد تا از آنجا راهی ایرلند کشورش شود.

مصطفی موسوی زنوز مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفت و گو با نیوزنگار “ورزش سه” نیوز جدایی استوکس را تایید کرد.

بازدید اپلیکیشن 129 , بازدید سایت 5