محسن هاشمی با پیک موتوری به یک مراسم رسمی رفت/ عکس – عیال


محسن هاشمی دیروز با موتور سیکلت خود را به جمع اعضای شورا برای حضور در مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل به مناسبت سالروز شوراها رساند.
ابراز خرسندی سید حسن خمینی از شفاف سازی دولت در بودجه
جماران نوشت: سید حسن خمینی در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر تهران گفت: رضایتمندی مردم تنها ملاک موفقیت شوراست؛ اگر رضایت مردم وجود نداشته باشد، سایر کارها فایده ای ندارد. نمی گویم هر مدیری همیشه باید حرکت های پوپولیستی انجام دهد؛ اما این را می دانم که خرد جمعی همیشه به درستی تصمیم می گیرد

او گفت: ببینید که یک تصمیم کلان مورد قبول جامعه هست یا خیر. اگر دین دارانی که تصدی جامعه را بر عهده گرفته اند موفق نشوند، مردم از دین برنمی گردند. مجموع مردم اگر راضی باشند کار شما خوب است؛ اما اگر مجموع آنها ناراضی باشند مشکلی در کار وجود دارد. مردم بی دلیل اعتراض نمی کنند.

سیدحسن خمینی گفت: یکی از امور مورد حساسی مردم فساد اداری است؛ گام شهرداری در جهت شفافیت بسیار درست است. هر مسیری برای مبارزه با فساد غیر از مسیر افکار عمومی، ناموفق است. برخی دستگاهها برای مبارزه با فساد تشکیل می شوند اما خودشان گرفتار فساد می شوند.

او گفت: راه مبارزه با فساد اتاق شیشه ای است؛ دولت هم خوشبختانه در بحث بودجه شفافیت را شروع کرده است. البته در اول کار ممکن است برای برخی دردهایی داشته باشد اما شفافیت باید وجود داشته باشد. احساس سلامت از خود سلامت مهم تر است. آمار آسیب های اجتماعی در تهران بالاست و طبق آمارها بالای ۵٠ درصد مردم زیر خط فقر هستند. لذا نگاه شورای شهر باید بر رفع تبعیض باشد. بسیاری از مشکلات مردم با برخورد چهره به چهره حل می شود.

یادگار امام با توصیه به اعضای شورای شهر گفت: به انسجام درونی شوراها توجه کنید. این امر شرط کارآمد در چشم مردم است. کار شوراها، سیاسی نیست. گرفتار تحلیل های روزمره نشویم. امیدواریم با تدبیری که آقای محسن هاشمی اندیشیده اند مشکل ترافیک تهران حل شود. خیلی ها خشم طمع دارند که شورای شهر تهران را به عنوان مجموعه ای ناموفق جلوه دهند؛ پا روی این طمع بگذارید. امیدوارم در هفته های آتی از آزمون انتخاب شهردار با موفقیت خارج شوید و بهترین فرد انتخاب شود.

محسن هاشمی هم دراین دیدار گفت: ریل‌گذاری مدیریت شهری در دوره دکتر نجفی انجام شد. امیدواریم شهرداری انتخاب شود که در آن مسیر حرکت کند و مطالبات مردم را جامه عمل بپوشاند.

رییس شورای شهر گفت: شاخصه شورای پنجم، حضور چندبرابری رأی دهندگان است. هم اکنون حدود یک سوم وظایف قانونی شوراها به آنها تفویض شده است و امیدواریم در سالهای بعد همه این وظایف به مرور تفویض شود.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 10