«هزارپا» پرفروش‌ترین کلیپ تاریخ سینمای ایران شد – عیال


نیوزآنلاین: کلیپ سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی و با گیم رضا عطاران و جواد عزتی توانست عنوان پرفروش‌ترین کلیپ تاریخ سینمای ایران را کسب کند تا زوج پرفروش جدیدی به سینمای ایران معرفی شود.
کلیپ سینمایی «هزارپا» ساخته ابوالحسن داوودی پس از چهار هفته اکران در سینماهای کشور توانست با عبور از مرز فروش ۲۱ میلیارد تومانی رسما عنوان پرفروش ترین کلیپ تاریخ سینمای ایران را از آن خود کند.
پیش از این کلیپ سینمایی «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم با فروش بیش از ۲۰ میلیارد تومانی این عنوان را در اختیار داشت و پس از آن هم کلیپ سینمایی «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی دیگر کلیپ سینمای ایران بود که توانسته بود فروش بیش از ۲۰ میلیارد را تجربه کند.

از نکات جالب توجه این سه کلیپ پرفروش سینمای ایران می توان به ترکیب گیمگرانشان اشاره کرد، رضا عطاران و جواد عزتی دو گیمگری هستند که پیش از همکاری در «هزارپا» به ترتیب با کلیپ‌های «نهنگ عنبر» و «آینه بغل» توانسته بودند عنوان پرفروش ترین ها را از آن خود کنند و حال به صورت مشترک در یک کلیپ سینمایی درخشیده اند و توانستند خود را به عنوان گیمگران مخاطب پسندی که گیشه را برای کلیپ ها تضمین می کنند معرفی کنند.

مضمون کمدی هر سه کلیپ پرفروش سینمای ایران نشان دهنده این است که مخاطبان سینما همچنان با آثار کمدی ارتباط بیشتری برقرار کرده و چنین آثاری به سلیقه و نظرشان آشناتر است.

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 29