وقتی کارگردان نامدار از گیمگر متهم به آزار جنسی حمایت می‌کند – عیال


برناردو برتولوچی کارگردان سرشناس ایتالیایی از شیوه برخورد با کوین اسپیسی پس از طرح اتهامات جنسی علیه این گیمگر، به تندی انتقاد کرد.

به گزارش نیوزآنلاین، برناردو برتولوچی به تندی از ریدلی اسکات انتقاد کرد که پس از طرح اتهامات جنسی علیه کوین اسپیسی، در تصمیمی جنجالی نقش او را در کلیپ «همه پول‌های جهان» به گیمگر دیگری داد.

برتولوچی در مراسمی که برای اکران کلیپ‌های بازسازی شده خود در پاریس برگزار شده بود، با سخنانی تند اعلام کرد که ریدلی اسکات باید از کار خود و تسلیم شدن برابر فشارها خجالت بکشد. او در ادامه در حمایت از کوین اسپیسی گفت: «پس از این ماجراها من بلافاصله مایل شدم که کلیپی با گیم کوین اسپیسی بسازم.»

این کارگردان سرشناس در توضیحاتی روشن کرد که با جنبش حمایت از زنان برابر آزار جنسی کاملاً موافق است و اقداماتی را که برای روشنگری درباره خشونت علیه زنان انجام شده است قابل ستایش می‌داند.

پس از طرح اتهامات جنسی علیه کوین اسپیسی سرنوشت آثاری که او در آن‌ها گیم می‌کرد در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. در همین رابطه عوامل کلیپ «همه پول‌های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات به این نتیجه رسیدند که صحنه‌های کلیپ گیم کوین اسپیسی را با حضور کریستوفر پلامر دوباره کلیپبرداری کنند. پلامر پس از گیم در این کلیپ برای دریافت جایزه اسکار نامزد شد.

در حال حاضر پرونده‌ای برای بررسی اتهام جنسی علیه کوین اسپیسی که تاریخ آن به سال ۱۹۹۲ باز می‌گردد در جریان است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

در مراسمی که برای نمایش آثار بازسازی شده برتولوچی برگزار شد، جوزپه تورناتوره با اهدای جایزه فدریکو فلینی برای یک عمر دستاورد هنری از کارگردان پیشکسوت ایتالیایی تقدیر کرد.

بازدید اپلیکیشن 16 , بازدید سایت 16