پاییز آمده پی نامردی؛ روزهای سخت در انتظار پرسپولیس – عیال


پیروزی شگفت انگیز پرسپولیس در مقابل الدحیل قطر که باعث صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد باعث شادی و غرور هواداران این تیم شده است. هواداران پرسپولیس اما آنقدر غرق شادی هستند که یادشان رفته در آینده بسیار نزدیک چه روزهای سختی در انتظار تیم‌شان است.

پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در دو گیم رفت و برگشت با السد قطر روبرو شود. گیم رفت روز ۱۰ مهر در قطر و گیم برگشت اول آبان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. اما پرسپولیس در این مدت چند گیم سخت دیگر هم دارد. در واقع پاییز سختی در انتظار این تیم است. تیم برانکو که دیروز با الدحیل گیم کرد پنج روز دیگر یعنی اول مهر باید در هفته هفتم لیگ برتر با سپیدرود رشت گیم کند.

چهار روز بعد از آن در تاریخ پنجم مهر دربی رفت انتظار پرسپولیس را می‌کشد. فقط پنج روز بعد از مهم‌ترین گیم فصل باشگاهی ایران، پرسپولیس در قطر با السد گیم رفت لیگ قهرمانان آسیا را برگزار می‌کند. روز جمعه ۲۷ مهر پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر میزبان پیکان است و چهار روز بعد از آن و در اول آبان، گیم برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

طبق برنامه‌ای که اعلام شده که پرسپولیس باید دو روز بعد از این گیم یعنی در سوم آبان با سایپا در هفته دهم لیگ گیم کند که به احتمال زیاد تاریخ این گیم تغییر خواهد کرد.

بازدید اپلیکیشن 102 , بازدید سایت 14