چهار تیم نیمه نهایی چمپیونز لیگ حریفان خود را شناختند – عیال


قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به انجام رسید و بر این اساس در گیم رفت، بایرن و لیورپول میزبان رئال و رم خواهند بود.

سه شنبه و چهارشنبه گذشته، گیم های برگشت دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به انجام رسید و تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد.

رم که در گیم رفت ۴-۱ به بارسا باخته بود، در گیم برگشت موفق شد ۳-۰ بر حریف قدر خود پیروز شده و بزرگترین شگفتی گیم ها را رقم بزند. لیورپول نیز در گیم برگشت ۲-۱ بر سیتی غلبه کرد تا در مجموع با پیروزی ۵-۱ به نیمه نهایی برسد.

در روز دوم گیم ها، رئال در زمین خود ۳-۱ به یوونتوس باخت ولی با توجه به برتری ۳-۰ گیم رفت، توانست برای هشتمین سال متوالی راهی نیمه نهایی شود.

بایرن مونیخ هم چهارمین تیم راه یافته به نیمه نهایی بود. ژرمن ها در گیم رفت ۲-۱ در زمین سویا پیروز شده بودند و در گیم برگشت با تساوی بدون گل موفق به صعود شدند.

این برای اولین بار از سال ۱۹۸۱ است که در نیمه نهایی، چهار تیم از ایتالیا، اسپانیا، آلمان و انگلیس حضور دارند. در آن دوره، اینتر، لیورپول، بایرن و رئال حضور داشتند و در نهایت فینال بین لیورپول و رئال در رم برگزار شد که به قهرمانی قرمزهای آنفیلد انجامید(برتری ۱-۰ با گل دقیقه ۸۲ آلن کندی).

گیم های دور رفت، روزهای ۴ و ۵ اردیبهشت و برگشت روز ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت انجام خواهند شد.

بازدید اپلیکیشن 20 , بازدید سایت 20