کریم باقری قهر کرده؟ – عیال


غیبت مربی ایرانی تیم پرسپولیس در تمرینات این تیم در روز‌های اخیر باعث به راه‌افتادن شایعاتی شده است.
به گزارش فارس ؛ چند روزی است که کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور ندارد و تمرینات سرخ‌پوشان چه در روز‌های پایانی سال ۹۶ و چه از آغاز تمرینات در سال ۹۷ بدون حضور او برگزار می‌شود.

این در حالی است که طبق برنامه‌ای که برانکو از قبل اعلام کرده بود قرار بود تمرینات تیم پرسپولیس بعد از بازگشت از دبی زیر نظر باقری انجام شود، اما به دلیل غیبت او در تمرینات، مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمرینات این تیم را انجام داد و در حالی که قرار بود برانکو دیرتر به تهران برگردد، اما به دلیل نبود کریم باقری در تمرینات برانکو مجبور شد زودتر به تهران بازگردد تا شخصا تمرینات را زیر نظر بگیرد.

از روزی که پرسپولیس از دبی به تهران بازگشت دیگر کریم باقری در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا نکرد و جالب اینجاست که برخی از دست‌اندرکاران و مسئولان این تیم و باشگاه هم از کریم باقری نیوزی ندارند و از دلیل غیبت او اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

در این بین شایعاتی نظیر اختلاف‌نظر و ناراحتی باقری با برخی از پرسپولیسی‌ها به گوش می‌رسد که البته بی‌اطلاعی مسئولان و سکوت باقری به این شایعات دامن زده است. این در حالی است که در عصر ارتباطات بی‌اطلاعی مسئولان پرسپولیس از مربی ایرانی خود دارای ابهاماتی است و باید منتظر ماند و دید که بالاخره کریم باقری در تمرینات تیم پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد یا اینکه غیبت او ادامه‌دار خواهد بود.

البته این احتمال وجود دارد که باقری شاید به دلیل تعطیلات ایام نوروزی در تمرینات سرخ‌پوشان حاضر نمی‌شود.

بازدید اپلیکیشن 24 , بازدید سایت 3